Кожна дитина має мрію. Але щоб вона здійснилася, потрібно її створити. Напередодні Дня захисту дітей працівники Срібнянської дитячої бібліотеки провели конкурс малюнка на асфальті:«Давай намалюємо мрію». Кращими є малюнки: Артема Іваніченко, Анастасії Кот, Ольги Шуляк та Катерини Фесюн.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Велике інтерв’ю заступниці міністра культури України Богдани Лаюк: Якою буде бібліотека майбутнього?
Запрошуємо ознайомитися з інтерв’ю заступниці міністра культури України Богдани Лаюк та дізнатися, які зміни можуть чекати на бібліотечну с...
-
У межах Всеукраїнського тижня дитячого читання – 2026 , НБУ для дітей оголошує Національний марафон читання «Діти України читають». Цьогор...




Немає коментарів:
Дописати коментар