вівторок, червня 1

Давай намалюємо мрію

Кожна дитина має мрію. Але щоб вона здійснилася, потрібно її створити. Напередодні Дня захисту дітей працівники Срібнянської дитячої бібліотеки провели конкурс малюнка на асфальті:«Давай намалюємо мрію». Кращими  є малюнки: Артема Іваніченко, Анастасії Кот, Ольги Шуляк та Катерини Фесюн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Велике інтерв’ю заступниці міністра культури України Богдани Лаюк: Якою буде бібліотека майбутнього?

Запрошуємо ознайомитися з інтерв’ю заступниці міністра культури України Богдани Лаюк та дізнатися, які зміни можуть чекати на бібліотечну с...