Фахова Періодика

Шановні  колеги!

    Із новинками фахової преси Ви зможете ознайомитись у відділі методології бібліотечної роботи з дітьми нашої бібліотеки та на сайтах представлених видань.


Бібліотека у форматі Д: Щоквартальний науково-популярний журнал присвячений питанням дитячого читання і роботі  дитячих бібліотек України, висвітленню вітчизняного та з
арубіжного досвіду. На сторінках журналу ведеться професійне спілкування з різних питань бібліотечної діяльності.
Електронна адреса: http://www.chl.kiev.ua/d0/ 


Бібліотечна планета: Щоквартальний науково-виробничий журнал, який висвітлює проблеми з бібліотекознавства, бібліографознавства, документознавства, книгознавства, інформатики. Публікуються матеріали з досвіду роботи публічних бібліотек.

Електронна адреса:
          
 Бібліотечний форум: історія, теорія і практика: Щоквартальний професійний науковий журнал є своєрідним "бібліотечним форумом", дискусійною трибуною та майданчиком, де висвітлюються різнопланові актуальні бібліотекознавчі аспекти діяльності книгозбірень.

Електронна адреса: http://www.libraryforum.info/
           Вісник Книжкової Палати: Щомісячний науково-практичний журнал в галузі історичних наук, соціальних комунікацій (книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство, видавнича діяльність, нормативно-правове забезпечення книговидавництва, аналітико-статистичні огляди випуску видань в Україні).       

Електронна адреса:
          Шкільна бібліотека: Професійний інформаційно-методичний журнал для фахівців, які організовують бібліотечне обслуговування дітей та юнацтва. Виходить двічі на місяць.
        Шкільна бібліотека плюс: Науково-методичний часопис видається двічі на місяць. Професійне видання для бібліотекарів і методистів з бібліотечних фондів, а також допомога вчителям в інформаційному забезпеченні навчально-виховного процесу.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Увага! Стартує обласний конкурс дитячого малюнка «Я намалюю Україну без війни» до Міжнародного Дня захисту дітей.

20 березня 2023 року стартує обласний конкурс дитячого малюнка «Я намалюю Україну без війни» до Міжнародного Дня захисту дітей. Організато...