понеділок, червня 3

ТВОРЧІ КАНІКУЛИ-2024 СТАРТУЮТЬ!!!

Вже 9-й рік поспіль Національна бібліотека України для дітей з партнерами оголошує у перші дні літніх канікул Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули».

Це вже впізнаваний бренд, який об’єднує у змаганнях талановитих дітей усієї України у 2-х вікових категоріях:

читачі-учні (вихованці) 11-13 років;

читачі-учні (вихованці) 14-18 років

Конкурс триває з 1 червня по 25 грудня 2024 року і проводиться у два тури:

перший – з 1 червня по 09 вересня на обласному рівні;

другий, підсумковий – з 15вересня по 25 грудня в місті Києві.

Визначитись з тематикою для творчості допоможуть 7 номінацій, опис кожної подано тут: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=11145

Зверніть увагу на вимоги оформлення конкурсних творів: обсяг не більше 8 сторінок у форматі Microsoft Word або RTF, шрифт – Times New Roman (12 розмір); міжрядковий інтервал — 1,5; усі поля – 1,5 см, сторінки формату А4, без ілюстрацій та додаткового оформлення.

Учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон) на останній сторінці конкурсної роботи (документ у формат Microsoft Word або RTF) та додатковим вкладенням (окремим файлом у форматі JPG) прикріплюють своє портретне фото.

На Конкурс приймаються тільки індивідуальні роботи, які надсилаються в електронному вигляді на електронну адресу.

Роботи учасників направляються на електронну адресу Чернігівської обласної бібліотеки для дітей: metod1ostrovskogo@gmail.com до 30 cерпня 2024 року включно.

Більш детальна інформація про Конкурс у Положенні

Бажаємо натхнення та успіху!

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Лідер читання-2024»

Національна бібліотека України для дітей оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Лідер читання-2024» , який проходить у рамках реалізації ...