пʼятницю, жовтня 28

Він сильно любив подорожувати: методичні рекомендації до проведення заходів з нагоди 355-річчя від дня народження Джонатана Свіфта

Чернігівська обласна бібліотека для дітей пропонує методичні рекомендації до проведення заходів з нагоди 355-річчя від дня народження Джонатана Свіфта.

Видання присвячене відзначенню у 2022 році 355-річчя від дня народження Джонатата Свіфта – англо-ірландського письменника-сатирика, публіциста, філософа, поета і громадського діяча, англіканського священика.

Він сильно любив подорожувати : методичні рекомендації до проведення заходів з нагоди 355-річчя від дня народження Джонатана Свіфта / КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для дітей»; уклад., комп. верстка , набір та оформ. О. Дорохова. – Чернігів, 2022. – 24 с. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

УВАГА! Чернігівська обласна бібліотека для дітей запрошує юних художників Чернігівщини продемонструвати свої таланти в обласному конкурсі дитячого малюнку «Книжкові мандри з Зіркою Мензатюк».

У Конкурсі беруть участь діти-читачі Чернігівщини, які готують індивідуальні малюнки у 3-х вікових категоріях:  - дошкільники; - учні 1-4 кл...