понеділок, березня 13

Професійні здобутки - 2022. Дитячі бібліотеки Чернігівщини за підсумками звітів. ВЕРТІЇВКА

 Вертіївська сільська публічна бібліотека для дітей 

Протягом 2022 року бібліотека для дітей обслужила 837 користувачів, яким видано 1965 примірників видань. У дитячій бібліотеці протягом року з’явилася нова категорія користувачів – це діти-переселенці, яким була надана особлива увага, і які були задіяні у різноманітних бібліотечних заходах. 

Для розкриття змісту книжкового фонду в бібліотеці протягом звітного періоду були оформленні різні за формою і тематикою книжкові виставки, викладки літератури, тематичні полички. 

До Дня пам’яті героїв Крут відбулася інформаційна година «О, велич летіла у вічність з їх лав…». 

До Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  підготовлено книжково-ілюстративну виставку літератури «У бронзі і граніті, у книгах і піснях – їх подвиг буде жити у віках».
До Дня вишиванки підготовлена відео-презентація «Вишиванка – дзеркало народної душі», у якій розповідається про історію виникнення вишивки, орнаментацію українських сорочок, цікаві факти про вишиванку, а також експонувалася книжково-ілюстративна виставка літератури «А над світом українська вишивка цвіте».

До Дня Конституції України діяла виставка літератури «Конституція України – символ незалежності держави» та виставка дитячих малюнків «Хай сонечко сяє всім дітям України».

До Дня захисту дітей була оформлена та презентувалася книжково-ілюстративна виставка «Книжкова планета дитинства» та  в «Фейсбук» на сторінці бібліотеки була виставлена онлайн-виставка дитячих малюнків «Дитинство належить нам».

До Дня української писемності та мови діяла виставка літератури «Душа народу бринить у слові» та проведено інформ-дайджест «Цікаві факти про українську мову».

В рамках  клубу «Книгочитограйлики» відбулося свято «Святий Миколай, до нас завітай».
До новорічних свят відбувся конкурс «Новорічна листівка солдату». Дитячі малюнки були передані волонтерам і разом із новорічними подарунками відправлені на фронт бійцям.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Увага! Стартує обласний конкурс дитячого малюнка «Я намалюю Україну без війни» до Міжнародного Дня захисту дітей.

20 березня 2023 року стартує обласний конкурс дитячого малюнка «Я намалюю Україну без війни» до Міжнародного Дня захисту дітей. Організато...