середа, березня 15

Професійні здобутки - 2022. Дитячі бібліотеки Чернігівщини за підсумками звітів. КОЗЕЛЕЦЬ

КОЗЕЛЕЦЬКА ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА

    До Всесвітнього дня української хустки дитяча бібліотека спільно з музеєм історії ткацтва Чернігівщини провела свято.  

    З усього циклу новорічних свят – свято Миколая діти чекають з нетерпінням, тому що отримують подарунки. Гостями та учасниками свята, що відбулося в Козелецькій дитячій бібліотеці стали учні 4 класу Козелецького ліцею №1. Діти дізнались про звичаї та традиції нашого народу, а також подивились лялькову виставу: «Пригоди Святого Миколая в лісі», яку підготували працівники дитячої бібліотеки. На святі звучали пісні у виконанні ансамблю учнів Козелецькоі музичноі школи. На завершення заходу всі діти отримали солодощі, які подарував святий Миколай. 

    По темі правознавства «Твої права та обов’язки» з учнями 9 класу Козелецького ліцею № 1 був проведений круглий стіл по правах та обов’язках старшокласників. Гостею заходу була координаторка кіноклубу Докудейс «Кіно в Домі» Освітнього Дому прав людини в Чернігові – Вікторія Гламазда. Діти переглянули фільм українського режисера Дмитра Тяжлова «Без статусу». У фільмі піднімається тема громадянства і держави, свободи.

До новорічних свят було проведено літературно-музичне свято: "Зима прийшла – свята принесла". На святі діти з задоволенням переглянули лялькову виставу: "Що за диво – Різдвяна зірка?". Учні емоційно, артистично виконували вірші, співали пісень. А самим яскравим на святі було дійство: "Конкурс новорічних костюмів". Учні йшли з бібліотеки дуже задоволеними від побаченого дійства, учасниками якого вони були, так і від того, що отримали солодкі призи, придбаними за кошти Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.
Також для учнів 4 класу Козелецького ліцею №2 відбувся дитячий ранок «Сяйво новорічних свят». Діти подивились лялькову виставу «Найголовніша зірка» та взяли участь в майстер-класі по виготовленню виробу-символу наступного року – зайченяти. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Увага! Стартує обласний конкурс дитячого малюнка «Я намалюю Україну без війни» до Міжнародного Дня захисту дітей.

20 березня 2023 року стартує обласний конкурс дитячого малюнка «Я намалюю Україну без війни» до Міжнародного Дня захисту дітей. Організато...